VIDEO/ Shikoni si rrëzohet Enca nga skena

Ndaje

Këngëtarja shqiptare Enca ka kaluar një moment të sikletshëm ndërkohë që po këndonte në një lokal nate, u rrëzua në skenë. Por ajo nuk e ka dhënë veten dhe me zgjuarsi ka filluar të improvizojë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje