FOTO/ Temperaturat e larta, la cili qytet shënoi kulmin ditën e sotme

Ndaje

Duket se Berati e ka marrë sot kryesimin për vendin ku u shënua edhe temperatura më e lartë e kësaj të shtune. “Temperatura e çastit ne Berat T = 36.7°C”, shkruan në Facebook, Meteoalb, që bën parashikimet e motit.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje