EKSKLUZIVE/ Raporti i plotë i Ministrave Teknikë: Kjo është pamja e zgjedhjeve në Shqipëri

Ndaje

Droni.al ka siguruar të plotë raportin e minitrave teknikë duke publikuar kështu një pamje të rrallë dhe dramatike në të cilat zhvillohen zgjedhjet në Shqipëri. Ky është momenti i parë ku dokumentohen zyrtarisht krimet e zgjedhjeve në të cilat janë përfshirë edhe zyrtarë të larte te qeverise se majte, drejtues te administrates publike, policise dhe mbrojtjes. Faktet me poshte jane tronditese dhe vetem nje sy i pavarur do te kishte guximin tua tregonte te gjitheve.

Material Permbledhes

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

1 Koment

Leni një përgjigje