FOTO TË RRALLA/ Tirana, dy dekada më parë

Ndaje
ALBANIA. Tirana. 1995.

Kryeqyteti i vendit, Tirana i është nënshtruar ndryshimeve të forta gjatë këtyre dy dekadave.
Por në vitin 1995 ajo ishte thjesht hije e vetvetes.
Këto foto bardhezi tregojnë kryeqytetin tonë në vitin 1995.
Fotot janë bërë nga Carl De Keyzer.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje