Gjirokastër, zjarr në Qafë Muzinë, rrezikohet rruga kombëtare

Ndaje

Një zjarr i madh ka rënë në Qafë Muzinë në Gjirokastër.
Sipas informacioneve rrezikohet rruga nacionale, një karburant, dy stane bagëtish dhe një stan me bletë.
Policia dhe zjarrëfiksja e Gjirokastrës po punojnë për të normalizuar situatën.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje