VIDEO/ U nis nga Kukësi për në Angli, për të bërë seks me minorenen, shqiptari: Nuk e dija

Ndaje

Një shqiptar në Britani është dënuar me burgim pasi në mënyrë ilegale ka kaluar kufirin për në Britani për të bërë seks me një 14-vjeçare.
Ai është Eduart Mantranxhiu 22-vjeçar nga Kukësi. Ai është kapur nga ata që e cilësojnë veten si “gjuetarë pedofilësh”.
Mantraxhiu kapet në Britani nga grupi i famshëm dhe videoja e tij është shpërndarë në të gjitha mediat.
Mësohet se Mantraxhiu ka qenë në bisedë edhe më një vajzë tjetër. Ai ra në kontakt me vajzat nëpërmjet rrjetit social “Scout”.
Në të janë edhe SMS-të ku ai kërkon seks, edhe pse i ndërgjegjshëm për pasojat. “Ti je vetëm 14, dhe unë mund të futem në burg për këtë”, i thotë ai vajzës, por gjithsesi lë takim me të.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje