Lufta me zjarret, plagoset një nënoficer

Ndaje

Një nënoficer ka mbetur I plagosur gjatë shuarjes së vatrës së zjarrit.
Ngjarja ka ndodhur në malin e Derjes.
Bëhet fjalë për nënoficerin special Skënder Hidri.
Ai është transportuar menjëherë në spital ku i është dhënë ndihma e parë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje