EMRI/ Durrës, godet pas shpine adoleshentin, arrestohet 20 vjeçari

Ndaje

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë Ervin Hakun 20 vjeç, banues në Durrës.
Më datë 04.08.2017, rreth orës 22:30 në lagjen Nr. 13 Durrës pas një konflikti çasti, për motive të dobëta ka goditur me biçak në shpinë, shtetasin R. K. 19 vjeç, banues në Durrës.
Për pasojë I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës jashtë rrezikut për jetën.
Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën” Plagosja e rëndë me dashje” parashikuar në nenin 88/1 të Kodit Penal.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje