Zjarret dalin nga kontrolli, Demiraj i shkon në zyrë Metës

Ndaje

Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka shkuar të takohet me Presidentin e vendit, Ilir Metën.
Sipas informacioneve të brendshme biseda do të fokusohet në situatën aktuale të zjarreve që ka dalë jashtë kontrollit.
Takimi po zhvillohet në Presidencë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje