FOTO/Kujt ia mban të hajë në Drimadhes

0Shares
0

Shikoni këtë faturë. Mjafton për të thënë që Drimadhes ti marrësh diellin por jo drekën. 120 mijë lekë për dy veta pasi kanë pirë verë të hapur, kanë shijuar levrekë rezervati dhe më pas një dorë karkaleca të ngrirë që kanë ardhur nga India.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

1 Koment

 1. Ku e ke dy veta mor shok?
  Jane familje 4 persona. Babi ka pi 2 gota vere, mami ka pi 1 gote, kalamajte soda dhe bravo.
  Ku eshte shtrenjte?
  çmime normale jane.
  Atje kushton vendi, ashtu siç kushton ne çdo vend tj.
  Ne shqiptaret duam ta bejme qejfin falas, punojme gjithe vitin me shku me pushime ne jug dhe pastaj qahemi nga çmimet e shtrenjta.
  Kush nda mendjen me shku ne jug duhet te ndaj dhe xhepin.
  Turp qe dime te bejme vetem anti reklame per vendin tone.
  turp…

Leni një përgjigje