Durrës, rreh gruan por nuk ndalet me kaq, ja çfarë i bën më pas

Një i ri ka rrahur gruan e tij në mënyrë barbare.
Por bashkëshorti dhunues nuk është ndalur me kaq.
Më pas ai i ka vënë zjarrin makinës së bashkëshortes. Sipas burimeve të policisë ngjarja ka ndodhur dje.
Pasi ka dhunuar fizikisht e psikologjikisht të shoqen, shtetasen L. Ç., 30 vjeçe, banuese në Arapaj, shtetasi I. Ç., 29 vjeç, banues në Shkallnur, ka dalë jashtë për t’i shkatërruar makinën. Automjeti tip “Ford Focus” në pronësi të 30-vjeçares ka mbetur i shkatërruar nga zjarri.
Ngjarja është denoncuar në polici, dhe është lëshuar urdhërit për mbrojtjen e gruas së dhunuar. Ndërsa për 29-vjeçarin janë referuar materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje