VIDEO/ Ja lokali që u shpërthye me eksploziv

Ndaje

Në mesnatë ndodhi një shpërthim me eksploziv te një lokal. Ngjarja ndodhi në zonën “Komuna e Parisit”, në rrugën “Medar Shtylla”. Si pasojë e shpërthimit u dëmtua dhe një dyqan pranë. Më poshtë ju sjellim një video nga vendngjarja.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje