Trendi i ri! Ja ku po e fshehin tashmë femrat kokainën

Ndaje

Mënyra për të fshehur kokainën në gjoksin e femrave është bërë e modës tashmë. Por një teknikë e re sapo është zbuluar.
Të vendosësh kokainën brenda në silikonin e gjoksit.
Një rast i tillë ka ndodhur dhe në në aeroportin e Frankfurtit në Gjermani.
Një udhëtare 24-vjeçare nga Kolumbia ju nënshtrua kontrollit rutinë nga agjentët doganorë. 24-vjeçarja lloi të ankohej dhe të mbante gjoksin me dorë për shkak të dhimbjes.
24-vjeçarja kishte vendosur në gjoks dy qese silikoni me 500 gr kokainë, me vlerë rreth 500 mijë Dollarë. “Ky është rasti i parë në Gjermani kur drogërat trafikohen në këtë mënyrë”, u tha gazetarëve zëdhënësi i doganës.
Ai shtoi gjithashtu se cilësia e dobët e ndërhyrjes kirurgjikale në gjoks tregon indiferentizmin ndaj jetës njerëzore dhe kushtet kërcënuese për jetën e transportuesve të drogës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje