ORA 18:00/ Astrit Patozi shpall kandidaturën për kryetar të PD

Astrit Patozi do të dalë në konferencë për shtyp në orën 18.
Lajmi është bërë i ditur nga burimet e brendshme të Partisë Demokratike.
Nëpërmjet kësaj deklarate Patozi do të jetë zyrtarisht rivali i Lulzim Bashës, për kreun e PD.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje