ZYRTARE/ Elbasan, përfundon numërimi votave, ja ndarja e mandateve dhe deputetët fitues

Ka përfunduar numërimi i votave edhe në qarkun e Elbasanit.
Në përfundim të këtij numërimi, ndarja e mandateve dhe deputetët e rinj fitues, janë si më poshtë

ELBASAN (Përfunduar)

PS (7)
Taulant Balla
Evis Kushi
Arben Kamami
Musa Ulqini
Anastas Angjeli
Luan Duzha
Nuri Belba

PD (3)
Edmond Spaho
Endri Hasa
Luçiano Boçi

LSI (2)
Monika Kryemadhi
Edmond Haxhinasto

PDIU (2)
Aqif Rakipi
Bujar Muça

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje