Stresi parashikon koalicionin që vjen pas 25 qershorit

0Shares
0

(Fotoarkiv)

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, apo siç njihet ndryshe me emrin e artit Stresi ka postuar parashikimin e tij për atë që pritet të ndodhë nesër. Ashtu si shumë të tjerë edhe Stresi ka parashikuar një largim të Edi Ramës nga qeverisja dhe një koalicion PD-LSI.
Postimi:

“Më 25 do t’ju tregojmë komunistave si ua bëjmë autogol. S’po them për kë të votoni, unë jam gjashta, por dijeni që Edi Rama iken njëherë e mirë nga pushteti. Koalicioni që dua unë do ishte PD-LSI. Poshtë Partita Socialiste, poshtë komunistat”, shkruan Stresi.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje