FOTO/ Ku është Basha sot, një ditë para zgjedhjeve

Kryedemokrati Lulzim Basha ka postuar një foto në profilin e tij në facebook, duke na informuar se ku po e kalon heshtjen zgjehdore.
Në foto Basha shihet mjaft i lumtur me familjen e tij.
Bashkëshortja e tij Aurela, shihet të jetë shume e përkushtuar ndaj tij dhe dy vajzave ku vihet re të ketë veshur dhe përparësen.
Ndërsa Basha dhe dy vajzat janë ulur në tavolinë ku dhe po i jep qershia vajzës së vogël, Aurela qëndron në këmbë dhe u jep një buzëqeshje të ëmbël.

19396917_1550949084956267_5726269460691575403_n (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje