Basha përkufizon Bamir Topin: Është individ

Ndaje

Kreu i opozitës Lulzim Basha është shprehur në lidhje me Bamir Topin dhe partine e tij për herë të parë që kur u zgjodh në krye të PD-së.

 

Sipas Bashës, Bamir Topi është thjeshtë një individ i cili është në shërbim të lojrave politike të Edi Ramës. Partia që ai krijoi tashmë ëhstë fantazim dhe nuk ekziston më, tha Basha.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje