VIDEO/ Kaubojsi tallet me spotin e Ramës, bën video si Kryeministri

Ndaje

Kryetari i Lidhjes Demokristiane Eduard Ndocaj është bërë pjesë e një videoje ironike me kryeministrin Edi Rama.

Në fokus është spoti elektoral i kreut të PS-së ku ai shfaqet si polic duke vënë gjoba.

Nëse Rama del si polic, Ndocaj shfaqet si kaubojs.

Pjesë e këtij spoti është edhe aktori Ismet Drishti dhe në të nuk mungon ironia me kryeministrin Rama.

http://www.dailymotion.com/video/x5rfjob_na-duhen-gjobat-per-kryeministrin_news#tab_embed

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje