Seks online, Gjykata e Tiranës liron 6 të punësuarat

Ndaje

Gjykata e Tiranes liroi 6 vajzat e arrestuara pak ditë më parë.
Vajzat ushtronin “seks virtual”, me klientët që paguanin për komunikimin me video, në një shtëpi tek Komuna e Parisit në Tiranë. Shumica e klientëve ishin të huaj.
Organizatorja e biznesit ishte një 34 vjeçare me inicialet L.B.
Ajo do të qëndrojë në “arrest shtëpiak”, ndërsa vajzat që ushtronin prostitucion do të procedohen në gjendje të lirë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje