VIDEO/ Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj: Nuk ka dashni më të madhe se kjo e jona

Ndaje

Dyshja e njohur Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj sapo kanë publikuar bashkëpunim e tyre të ri. Kënga mbanë titull “Nuk ka dashni” me tekst nga vet reperi derisa për këngën është përkujdesur United Records.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje