Korçë, 40 vjeçarja po kalonte rrugën, benzi e fluturon në ajër

Një grua ka mbetur e plagoaur shumë rëndë si pasojë e përplasjes nga një mjet tip “Benz”.
Ngjarja ndodhi në mëngjes në hyrje të Korçës, ditën e sotme.
Gruaja me inicialet M. C. 40 vjeçe, po kalonte rrugën kur automjeti e ka përplasur duke e lënë të plagosur rëndë.
Drejtuesi i mjetit, Llambi Terpo, u ndalua nga Policia.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje