FOTO/ Çanta që po kthehet në trendin e kësaj vere

Çantat e kashtës kanë qenë gjithmonë të preferuara gjatë stinës së verës.
Megjithatë gjate viteve të fundit ky lloj i çantave është përdorë më së shumti në plazh.
Ndërsa modelet e këtij viti janë dizajnuar që t’i përshtaten dhe paradites apo mbrëmjes në qytet.
Të mëdha, komode, të thurura në modele të ndryshme, të zbukuruar me aksesorët, çdo vajzë duhet të ketë një çantë kashte.
Veç modeleve klasike, mund të gjeni dhe versione më elegante. Të qëndisura, me rripa të gjatë apo të shkurtër, fotografitë e mëposhtme tregojnë modelet më të bukura.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje