Zbulohet Cristiano Ronaldo, ja çmimi që paguan për tu bërë baba

Ndaje

Cristiano Ronaldo pret të bëhet me binjakë. Lajmi është bërë i ditur pak kohë më parë nga mediat portugeze. “Cmjornal” ka zbuluar dhe çmimin që Ronaldo ka paguar për Evën dhe Mateon.
Shtypi portugez siguron se bebet do t’i kushtojnë 200 000 euro Cristiano Ronaldos.
Mësohet gjithashtu se nëna e fëmijëve është zgjedhur me katalog dhe se është detyruar që të firmosë një kontratë ku heq dorë nga çdo e drejtë mbi fëmijët.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje