VIDEO/Librazhd, kontroll militantëve të PS në canta dhe xhepa para mitingut

0Shares
0

“E pabesueshme, nuk ka ndodhur kurre!
Rama i tmerruar nga njerezit.
Kontroll trupor dhe ne çanta si ne aeroporte pjesemarresve ne mitingun e tij ne Librazhd.
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha ne rrjetet sociale pasi ka postuar nje video ku shihen oficeret e gardes teksa kontrollojne militantet e PS ne nje miting ne Librazhd.

Postimi i plote i qytetarit dixhital:‪

Zoti Berisha pershendetje! Shiheni se si truperoja kontrollon qytetaret e librazhdit ne cantat e tyre gjate nje mitingu diten e djeshme qe I GJATI zhvilloi ne Librazhd . Me sa duket Rama shtiret kur thote qe ka besim me shume te grate per voten e 25 qershorit por realiteti tregon te kunderten . Ju lutem anonim!

E pabesueshme, nuk ka ndodhur kurre! Rama i tmerruar nga njerezit. Kontroll trupor dhe ne çanta si ne aeroporte pjesemarresve ne mitingun e tij ne Librazhd. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital!! sb11/06/2017, 13:14:51: ‪Zoti Berisha pershendetje! Shiheni se si truperoja kontrollon qytetaret e librazhdit ne cantat e tyre gjate nje mitingu diten e djeshme qe I GJATI zhvilloi ne Librazhd . Me sa duket Rama shtiret kur thote qe ka besim me shume te grate per voten e 25 qershorit por realiteti tregon te kunderten . Ju lutem anonim!

Posted by Sali Berisha on 11.06.2017

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje