FOTO/ Ja çfarë po bën policia në sheshin Skënderbej

Ndaje

Policia po kryen kontrolle të rrepta në sheshin Skënderbej ndërsa pas pak pritet të nisë koncerti i inaugurimit të tij.

“Panorama” publikon foto nga nisja e ceremonisë së përurimit të sheshit “Skënderbej” në Tiranë. Kështu, Policia dhe garda janë vënë në lëvizje dhe kanë kontrolluar çantat e qytetarëve.

19114395_10155447202356692_1353655934_n

Kontrollet kanë ardhur si pasojë e shtimit të masave për parandalimin e ndonjë sulmi terrorist. Ceremonia pritet që të fillojë së shpejti, ku Bashkia Tiranë ka planifikuar aktivitete ditën e sotme.

19073222_10155447203071692_403129044_o (1)

19073260_10155447203546692_947893444_o

19048682_10155447204736692_908723729_o

19125983_10155447205821692_1364251650_o

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje