Nga Big Brother drejt altarit, shokon Danjeli dhe Fotinia

Ndaje

Danjeli dhe Fotinia, duket se janë më tepër se sa të dashuruar me njëri-tjetrin. Madje ata vendosur që lidhjen e tyre ta çojnë edhe më tej, ta kurorëzojnë në martesë.
Këtë vendim që e kanë marrë së bashku ata ua komunikojnë edhe banorëve të tjerë, teksa kanë dalë përballë tyre. “Më 20 nëntor jeni të ftuar në dasmën tonë”, shprehet Danjeli, ndërsa Fotinia shton “dasma është për ditëlindjen e Danjelit”.
Edhe pse deklarata e tyre ka ardhur pas fërkimeve me Lupçen, Danjeli ka vendosur që ky i fundit të mbajë unazat.
“Ti, Lupce edhe Katerina do jepni unazat, që ta dish”, i thotë ai Lupçes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje