De Biazi, 24 orë para ndeshjes: Të gjithë lojtarët të gatshëm për sfidën

Ndaje

Në një konferencë shtypi të trajnerit të kombëtares De Biazi dhe kapitenit të skuadrës Lorik Cana, u konstatua vendosmëria e ekipit për një fitore të padiskutueshme.

“Tensioni është në nivele normale, e rëndësishme që të ulet shumë në këtë ndeshje. Kam pasë ide të qarta për formacionin, lojtarët janë në gjendje të mirë fizike kështu që do të kenë mundësi të luajnë mirë. Ekipi ka pika të forta, të gjithë lojtarët janë të gatshëm për sfidën. Skuadra serbe ka disa lojatrë që luajnë në ekipe të forta të botës por edhe ne jemi shumë mirë”, tha Biasi.

Lorik Cana tha se menyra se do të bëjmë këtë ndeshje nuk ndryshon shumë nga ndeshjet e tjera. Ne jemi rritur si individ dhe skuadër, gjatë kësaj periudhe. Secili ka një përgjegjësi të jashtëzakonshme. Ne besojmë në forcën tonë, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje