Një prift grek, seks me drejtoreshën e shkollës fetare

Ndaje

George Passias, një prift ortodoks i komunitetit grek në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është përfshirë në një video-skandal seksual.

Prifti 67-vjeçar kryen marrëdhënie me Ethel Bouzalas, drejtoreshën 45-vjeçare të një shkolle fetare, e cila u detyrua të jepte dorëheqjen menjëherë pasi ngjarja u bë publike.

prifti2

Passias është prift në një kishë në qytetin e Nju Jorkut, i martuar dhe baba i dy fëmijëve.

Video është marrë nga kompjuteri personal i priftit dhe i është dërguan në një gazetë amerikane. Ende nuk dihet se kush është personi që ka nxjerrë “zbuluar” priftin. Video është filmuar para disa kohësh, ndërsa më 17 shtator prifti u pezullua nga kreu i Kishës Ortodokse Greke në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

prifit 1

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje