Bes Kallaku zbulon dashnoren e Edi Ramës!

Ndaje

Është zbuluar më në fund një dashnore për Edi Ramën. Bes Kallaku e tregoi sonte në Portokalli, në ditën e parë të sezonit vjeshtor të spektaklit më të madh të humorit në vend, prodhim i Top Channel.

Nëse doni ta mësoni ndiqeni pasi ne kemi frikë ta shkruajmë. Por për një gjë ju sigurojmë. Bhëte fjalë për një dashnore për një kohë shumë të shkurtër, nga samiti i Berlinit deri në samitin e Vjenës. Në Samitin e Parisit është e sigurtë që Rama nuk do i flasë fare, bile ka mundësi që as të mos pjekin duart.

Ndërkaq ranë sy personazhe të reja në spektakël si Endri Fuga, këshilltari i Ramës. Por po ashtu një vend të rëndësishëm zë edhe Erion Veliaj i cili erdhi sonte në versionin humor që nuk është shumë larg atij të vërtetit.

Shfaqej dukshëm njohja e rolit të Veliajt prej aktorëve ndoshta edhe prej faktit se gjysma e tyre kanë qënë aktivë në promovimin etij gjatë fushatës për zgjedhje lokale.

erion veliaj me portokalli

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje