FOTO/ Lezhë, autobusi del nga rruga, asnjë i lënduar

Ndaje

Një autobus me pasagjerë ka dal nga rruga në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth rows 17.30.
Sipas informacioneve paraprake, nuk raportohet për persona të lënduar.
lezha, autobusi aksidentuar1Sapo u njoftuan për aksidentin, forca të shumta policore mbërritën në vendin e ngjarjes dhe nisën hetimet.
Ndërkohë, si pasojë e këtij aksidenti u bllokuar qarkullimi i mjeteve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje