VIDEO LAJM/ Erion Braçe “i jep gojës”, por nuk është aq trim sa duket. Ja fyerjet, sharjet e tij ndër vite

Deputeti i PS-së njihet si njeri që e lëshon gojën në Kuvend duke sharë dhe ofenduar, por ndaj tij nuk kishte pasur më parë reagim të ashpër. Sharjet e sotme të tij, drejtuar ish-kryeministrit Berisha, kanë sjellë edhe reagimin e ashpër të deputetëve të PD-së.
Biles reagimi i sotëm i deputetit Flamur Noka, u pasua me një sjellje prej frikamani të Erion Braces, i cili përveç “ikjes së ngjyrës”, u pa duke u munduar ti fshihej goditjes me një top letre.
Por Erjon Braçe nuk e ka bërë sot për herë të parë këtë gjë. Në kohën kur PS-ja ishte në opozitë, Braçe ka sharë me libër shpie. Ndërsa më pas kur PS erdhi në pushtet, Braçe është kapur dhe ka sharë edhe deputete të PD-së.
Më poshtë ju sjellim disa video të sharjeve të Erjon Braçes ndërsa vite.

Fyerjet e sotme të Erjon Braçes

 

Sharjet e Erjon Braçes ndaj deputetes së PD-së


 

Kur Braçe shante me fjalor rruge në Kuvend


 

_items_list_header
Asnjë rezultat i gjetur!

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.