TRUKIMI/Safet Gjici mund të jetë zhytur më thellë, “Procesi sportiv” paralajmëron

Skandali i publikuar nga Fiks Fare para pak ditësh për trupimin e ndeshjes Kukësi-Partizani nga ana e zyrtarëve të klubit të Kukësit duket se do të vijojë sonte në Procesin Sportiv.

“Sot ne Procesin Sportiv, fakte te reja rreth video skandalit qe lidhte futbollistin e Partizanit Emiljano Vila dhe nje menaxher futbolli i njohur per lidhjet edhe me klubin verilindor te Kukesit. Por nuk mbaron me kaq, sot per here tepare do te lexoni mesazhet e tentatives se manipulimit te ndeshjes Partizani-Kukesi (1-1) ku gjendet edhe emri i presidentit te Kukesit Safet Gjici.

A ka patur nje kontakt direkt mes presidentit Gjici dhe futbollisteve te Partizanit?

Perse Partizani e regjistroi dhe e publikoi disa dite pas ndeshjes ate qe e konsideroi si tentative per blerjen e lojtareve te saj?

A eshte ende e ndershme gara e ketij kampionati?

Pergjigjet e ketyre pyetjeve dhe shume te tjerave, sot ne mbremje…”, thuhet në njoftimin e emisionit.DRONI.al

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.