TRUKIMI/Mesazhi i Gjicit në telefonin e Vilës? Ja cfarë shkruhet

Procesi sportiv publikoi një tjetër mesazh në telefonin e futbollistit të Partizanit Emiljano Vilës në të cilin shkruhej: "Safet te lutem mos ver ne sikl", që lidhet me trupimin e mundshëm të ndeshjes Partizani Kukësi.

Skandali i publikuar nga Fiks Fare para pak ditësh për trupimin e ndeshjes Kukësi-Partizani nga ana e zyrtarëve të klubit të Kukësit vijoi të shtjellohej dje në Procesin Sportiv.

mesazhi safet

Në qendër të akuzave është një menaxher sportiv ndërsa duket se është përfshirë ehe presidenti i Kukësit, Safet Gjici, i cili aktualisht është edhe kandidat i PS për deputet.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.