Pasi të shihni këto pamje mendohuni mirë para se të anulloni takimin me të dashurën

Femrat e lënduara janë edhe më të këqiat kur vjen puna te hakmarraja. Një vajzë 23 vjeçare e cila kishte planifikuar të kalonte një natë me të dashurin e saj, është shëmbulli konkret për këtë gjë. Natalie Weaver dhe i dashuri i saj 26 vjeçar, Stephen Hall kishin menduar që ditën e diel ta kalonin duke dalë së bashku. Por gjërat nuk shkuan sipas planeve, pasi 26 vjeçari e ka anulluar takimin me të dashurën për të pirë birra me shokët. Sikur mos të mjaftonte me kaq, ai u kthye në orën 6 të mëngjesit në shtëpinë ku bashkëjetojnë. Pasi Natalie ishte mërzitur gjatë gjithë ditës vetëm, ajo planifikoi një hakmarrje shumë të bukur. Kur Stephen erdhi në orën 6 i dehur dhe u shtri të flinte, Natalie praktikoi të gjithë aftësitë e saj për të bërë makiazh në fytyrën e tij. Më pas e fotografoi dhe të gjitha fotot i postoi në rrjetet sociale, ku edhe u bënë virale.


Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.