Meta: Ja pse shkova dje te zyra e doktorit

Nga studio e emisionit “Zonë e Lirë” të Arian Çanit në TV Klan, presidenti i zgjedhur Ilir Meta, ka “zbardhur” edhe “qëllimin” e vizitës sw tij tw djeshme te zyra e ish-kryeministrit Sali Berisha.
“Doktori është pika ime e fortë dhe pika ime e dobët
Së dyti ajo ditë ka qenë fare normale dhe kam qenë në një drekë në katin 21 të kullës ku ka edhe zyrën Berisha. Ndaj edhe i shkova Berishës në zyrë, për të vlerësuar edhe rolin e tij pozitiv.
Ai u tregua i përgjegjshëm si gjithmonë. Doktori nuk ka bojkotuar ndonjëherë”, sqaroi Meta. DRONI.al

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.