Meta: Ja SMS-të me Ramën pas marrëveshjes me Bashën

Presidenti i zgjedhur  Ilir Meta, njëherazi aleati i qeverisë, pranoi dhe pohoi sonte në emisionin “Zonë e lirë” të Arian Çanit në TV Klan, se kishte komunikuar me kryeministrin Edi Rama pas marrëveshjes me Bashën.

Meta: Kemi shkëmbyer disa mesazhe

Çani: Pas paktit me Bashën ke komunikuar me Ramën?”
Meta:
Po kemi folur, me mesazhe.

Çani: E çfarë thotë?
Meta:
Shume mirë. Është më i qetë është më i relaksuar. DRONI.al

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.