FOTO/ Hally Berry pozon nudo: Ja çfarë është liria për mua

50-vjeçarja, Hally Berry nuk ka frikë të dalë e zveshur dhe ka dëshmuar se ka një nga trupat më të bukur në Hollyëood.
Aktorja, fituese e Oskar,  ka postuar një foto nudo në Instagram me nëntiulll: “Unë do t’ju tregoj se çfarë është  liria për mua. Asnjë frikë”.
 Kjo është fotografia më seksi e saj dhe pse nuk është fotoja e parë që ajo ka postuar e zhveshur.

 

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.