Autostrada Tiranë-Durrës, aksident rrugor, makina kthehet përmbys

Një aksident rrugor është shënuar ditën e sotme. Para disa minutash në autostradën Tiranë-Durrës, një shofer ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Sipas burimeve shoferi është dërguar në spital, por është në gjendje të mirë shëndetësore.

Nonprofit media laboratory

Copyright ©. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit.