Tag: vjedhje

EMRAT/Vodhën banesën e kosovares në Shëngjin, kapen në flagrancë 4 hajdutët

Goditet një grup që kryente vjedhje të banesave në qarkun Lezhë. Në pranga kanë rënë katër persona. Arrestimi në flagrancë i tyre u bë...

Arrestohen në Rinas babë e bir, i vodhën 3 mijë euro...

Policia kufitare ka arrestuar babë e bir me akuzën se i kanë vjedhur një sasi prej 3 mijë eurosh dhe një shumë parash një...

Kamerat fiksojnë momentin, si u kap hajduti i aparaturave të sinjalit...

Tre shtetas janë arrestuar për vjedhje dhe procedohen penalisht dy të tjerë për përvetësim të mallrave të vjedhura. Pas denoncimit të marrë nga qytetarët, forcat...

Zbardhen vjedhjet e dhunshme në Tiranë, pranga hajdutëve të varëseve të...

Policia ka zhvilluar një operacion për kapjen e autorëve të vjedhjeve me dhunë të varëseve të floririt. Burime zyrtare sqarojnë se zbardhen 3 raste...

Grabisin banesën nën kërcënimin e armës, 2 të rinj në pranga,...

Një banesë ka rënë pre e vjedhjes, ndërsa në pranga kanë rënë dy autorët. Ngjarja në fjalë ndodhi në fshatin Grykë Nokë në Dibër. Në...

Vidhnin portofolat e qytetarëve në urban, policia jep detajet e operacionit:...

Policia ka zbuluar se kush janë personat e dyshuar si hajdutët e portofoleve në urbanet e kryeqytetit. Burime zyrtare bejne me dije se është arrestuar...

Vidhnin banesat e futbollistëve të Spanjës, goditet banda e hajdutëve, mes...

Eshtë përfolur dhe më parë për një grup hajdutësh të cilët shënjestër kishin shtëpitë e futbollistëve madrilëne. Sot, mediat e huaja, kanë nxjerrë detajet e...

Ministria e Brendshme vidhet dy herë brenda muajit, policia mjaftohet me...

Ka qënë interesi i gazetarëve që ka hedhur dritë mbi vjedhjen e një prej godinave me te rendesishme në vend. Pak më parë mediat...

Adoleshentët hyjnë forcërisht dhe vjedhin lekët në dyqan, policia zbulon detaje...

Policia ka arritur të kapë 3 hajdutë, të cilët vodhën nje sasi lekësh në një dyqan ushqimore në Kavajë. Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ndodhi...

DETAJE/Zbardhen 6 vjedhjesh makinash në Farkë, kapet personi i dyshuar, një...

Policia e Tiranës ka zbardhur 6 vjedhje të ndodhura në automjete. Burime zyrtare, tregojnë se në pranga ka rene një person, ndërsa një tjetër...