Tag: VIDEO

FOTO/Rudina Dembacaj përfundon në spital, moderatorja tregon se çfarë i ka...

Kohët e fundit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj me të cilin...

VIDEO/Shikoni si dridhet pallati nga lëkundjet e tërmetit, qeni e ndjen...

Këto janë momentet dramatike ku shihet se si një pallat në Shëngjin ‘shkundet’ nga tërmeti i fuqishëm 6.3 ballë, i cili goditi vendin. Pamjet janë...

Çfarë “fshihet” në videon që ka Presidenti? Gazetarja e njohur jep...

Nëse do te flasim për Gjykatën Kushtetuese do të merrnim parasysh më shumë përplasjen mes Presidentit, Qeverisë dhe KED-së. Të shtunën zëdhënësi i Presidentit njoftoi...

Paralajmërimi nga Presidenca: Padi për zyrtarë të tjerë, do të publikohen...

Presidenca e ka marre seriozisht angazhimin e saj në çështje te rendesishme, sikurse debati i fundit mbi Kushtetuesen. Duke konfirmuar edhe nëj herë se ditën...

VIDEO/”Me agjentë dhe hetues të posaçëm”, Ambasada Amerikane tregon si i...

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë vijon ende të vejë theksin mbi angazhimin e saj  për luftën kundër korrupsionit dhe respektimin e sundimit...

VIDEO/”Ju jeni pisa”, Trajneri shan dhe godet futbollistët e Laçit, shoqërohet...

Pasi qarkulloi një video e dhunës së tij ushtruar futbollistëve, ish-trajneri i ekipit të Laçit U-17, Ndue Tarazhi është shoqëruar nga policia mëngjesin e...

VIDEO/Modelja shqiptare nuk njeh limite, poston pamjet duke bërë s*ks në...

Modelja seksi Florida Sala ka thyer "tabutë" duke pozuar e para lakuriq para aparatit fotografik dhe te njejtin guxim vazhdon ta tregojë dhe sot. Modelja...

VIDEO/Basha përball Ramën me fakte: Premtoi legalizim falas, po shkatërron pa...

Lideri demokrat Lulzim Basha përmes një videomesazhi ka përballur Kryeministrin Edi Rama me disa fakte te pronave dhe ndërtimeve. Sipas Bashës, Rama premtoi legalizim falas, por...

VIDEO/Puthje dhe mesazhe romantike, Aurela nuk përmbahet për bashkëshortin e saj

Këngëtarja e madhe Aurela Gaçe do t'i rikthehet këndimit Live ne një koncert madhështor që pritet ta drejtojë e vetme. Gjatë gjithë kësaj kohe, Aurela...

VIDEO TMERRUESE/ Pamje të rënda nga masakra sot në Prishtinë

Publikohen të tjera pamje nga masakra e ndodhur sot në Prishtinë, ku një person qëlloi me armë zjarri duke lënë të vdekur dy persona...