Tag: vdekje

VIDEO/ Rrëfimi i familjarëve, si e humbën jetën dy shqiptarë në...

Për pak orë dy mërgimtarë nga Kosova ndërruan jetë tragjikisht rrugëve të Evropës. Ishte i pari Beg Morina nga Hasi i Prizrenit që bëri vetë...

EMRI/68-vjeçari gjendet i pajetë në banesë, dyshimet e para

Një 68-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fierit. Sipas burimeve, ai është është gjetur i pajetë...

EMRAT/U gjetën të vdekur, të rinjtë nga Puka ndodheshin prej dy...

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Pukë. Dyshimet e para ishin se  ngjarja mund të ishte shkaktuar nga kushtet e...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën Elbasan- Metalurgji, në fshatin Katund i Ri. Mësohet se një mjet i paidentifikuar ka...

EMRAT/Pacienti iu vdiq në urgjencë, pezullohen dy mjekët në Fier

Gjykata e Fierit ka pezulluar nga puna dy mjekë të urgjencës së spitalit rajonal Fier. Ndërkohë ka dhënë masën detyrim paraqitje për një tjetër mjek....

VIDEO/Nuk ndalet i ftohti ekstrem, rritet numri i viktimave në Amerikë

Të paktën 21 njerëz raportohen të kenë vdekur nga i ftohti ekstrem që ka goditur Amerikën këto ditë. Nëntëdhjetë milionë njerëz - një e treta...

LAJM I FUNDIT/Shpërthim i madh në Paris, ka viktima dhe të...

Një shpërthim i madh ka ndodhur në qendër të Parisit. Sipas policisë, deri më tani mësohet se ka dëmtime të shumta në një ndërtesë. Mediat...

Aksident në Tepelenë, makina përplas motorin, një i vdekur

Fatkeqësisht dhe në këtë fillim viti nuk kanë munguar aksidentet dhe krimet e rënda. Së fundmi, një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm...

Aksident në Roskovec, ndërron jetë 58-vjeçari

Një aksident është shënuar në ditën e ndërrimit të viteve.  Fatkeqësisht, një person ka humbur jetën si pasojë e tij. Nga informacionet paraprake, ngjarja e rëndë...

Prej 10 ditësh nuk i përgjigjej telefonatave, familjarët e gjejnë të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një 60-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Ka qënë shqetësimi i bashkëshortes...