Tag: vdekje

Përplaset motori me makinën në Milot, vdes në vend 50-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën nacionale në Milot ku një motor është goditur nga një automjet për pasojë ka humbur jetën...

E rëndë në Elbasan, 31-vjeçari në gjendje të dehur përplas për...

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit për aksidentimin me vdekje të një personi ende të paidentifikuar. Shtetasi B.Q., banues në fshatin...

Përmbyset zetori në Lezhë, vdes i moshuari

Një aksident i rëndë i ka marre jetën një 70-vjeçari në Talë të Lezhës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet tip...

FOTO/”Duhesh zhdukur me soj e sorollop”, kërcënohet me jetë Agron Tufa...

Agron Tufa, njëkohësisht dhe drejtori i Institutit për Krimet e Komunizmit, u kërcënua me vdekje sërish nga një mesazh në Facebook. Ka qënë vetë ai...

Aksident në Tiranë, vdes në spital drejtuesi i motorit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, me pasojë vdekjen e një personi. Një automjet është përplasur me një motor dhe për pasojë...

LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni, vdes në vend 65-vjeçarja

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Fierit, ku një 65-vjeçare, shtetasja me iniciale V.B., dyshohet se është...

Një turist i mbytur dhe 2 të zhdukur në kanionin e...

Një grup turistësh shqiptarë janë bllokuar në kanionin e Holtës në Gramsh. Burime nga policia bëjnë me dije se deri më tani janë shpëtuar...

“ALARMANTE”/ OKB: Një fëmijë emigrant vdes çdo ditë në botë

Në një raport të Kombeve të Bashkuara, të publikuar të premten ,  një fëmijë migrant ka vdekur gati çdo ditë gjatë katër vjetëve të...

VIDEO/“Nuk i lë motrat e mia aty”, britmat therëse të vajzës...

Një video nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në të hyrje të Tiranës, tregon sesi automjeti është kthyer përmbys. Në sfond dëgjohet një vajzë,...

Aksidente fatale në Tiranë, ndërrojnë jetë dy këmbësorë

Dy aksidente të rënda i kanë marrë jetën dy njerëzve në kryeqytet. Mësohet se dy aksidenteT kanë ndodhur gjatë mbrëmjes. Konkretisht, nmakinë ka përplasur për...