Tag: vajza

LAJM I FUNDIT/18-vjeçarja në Memaliaj i jep fund jetës tre muaj...

Një ngjarje tragjike për një familje në fshatin Vasjar të Memaliajt. Siç mesohet, prindërit e një 18 vjeçare e kanë gjetur vajzën në orët...

I jepet lamtumira aktorit të mirënjohur Xhevdet Ferri, çfarë shkruante vajza...

Përmes një ceremonie të ngushtë familjare, mes miqve, aktorëve dhe atyre që e deshën dhe e respektuan i është dhënë lamtumira aktorit të njohur...

Prostitucion në Itali/Kapet i dyti i grupit kriminal, u zbulua nga...

Një 33 vjeçar me inicialet A. Ç, banues në Tiranë është arrestuar nga policia e kryeqytetit. Mesohet se 33 vjecari në datën 06.10.2019, së bashku...

DETAJE/Babai që vrau vajzën dhe dhëndrin në gjendje kritike, Vetoni djali...

Policia e Victoria në Melbourne po pret të marrë në pyetje babanë e Lindita Musai, vajzës e cila u qëllua për vdekje pranë burrit...

FOTO/Kim Kardashian surprizon vajzën për Krishtlindje, i blen xhaketën në ankand...

North West kishte padyshim një Krishtlindje të jashtëzakonshme kur bëhet fjalë për dhuratat që mori! Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West është një fanse...

DESHMI/Pronari grek abuzoi seksualisht me 13 vjeçaren shqiptare, babai vret policin...

Një dëshmi tronditëse vjen nga emisioni ‘Pa Gjurmë’ në Report Tv, ku në qendër është një familje shqiptare, ku pronari grek ku ata punonin...

FOTO/Dorëzohet Anjeza Shahini, në 1 vjetorin e lindjes së vajzës publikon...

Këngëtarja Anjeza Shahini nuk ka shumë që eshte bere nënë, lajm te cilin e beri publike asokohe ne rrjetet sociale. Pavaresisht mesaj, ajo është përpjekur...

Makina përplas adoleshenten në autostradë, niset urgjent në spital

Një 17-vjeçare ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Milot. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:45  të mëngjesit të sotëm te "Kryqëzimi...

DETAJE/Dyshimi i mangallit në dhomë, mjekësia ligjore tregon arsyen pse vdiq...

Duket se variantin e Olsianit,  e konfirmon edhe Mjekësia Ligjore. Të pyetur nga Gazeta Shqiptare, Mjekësia Ligjore ka pohuar se helmimi i çiftit në...

Kur prindi merr një vendim si ky: Vajzës i vendos emrin...

Zakonisht jemi mësuar të dëgjojmë që kosovarët t’i pagëzojnë fëmijët e tyre me emra të personaliteteve të ndryshme të cilat kontribuuan shumë për vendin,...