Tag: trupi

Gjendet i pajetë në Tiranë një 38-vjeçar, policia jep detajet: Makina...

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij, në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet...

DETAJE/Gjendet i pajetë një 35-vjeçar në Vjosë, policia nuk e identifikon...

Një 35-vjeçar është gjetur i vdekur pranë lumit Vjosë. Sipas policisë, burri nuk është identifikuar ende dhe jepen detajet per të afruar familjarët e...

Del trupi i 75-vjeçarit në sipërfaqe, i moshuari u vetëhodh në...

Trupi i pajete i një 75-vjeçari nga qyteti i Librazhdit është gjetur sot në lumin Shkumbin. Dyshohet se i moshuari, i identifikuar si Shaqir...

Me fyt të prerë i hedhur tutje, viktima në Fier me...

viktima Florian Selimi, i ngjarjes së ndodhur në Fier, rezulton person me precedent penal për vjedhje. Nga informacione paraprake, mësohet se 23-vjeçari u gjet...

Gjendet në kanal trupi i pajetë i një 45-vjeçari në Sarandë,...

Një person është gjetur i pajete në një kanal me ujë në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:38, në vendin e quajtur “Kthesa...

LAJM I FUNDIT/Gjendet trupi i pajetë mbuluar me dhe në Klos

Një trup i pajetë është gjetur në njësinë Xibër në Klos. Viktima i moshës rreth 40-vjeç u gjet i mbuluar me dhe nga banorët...

FOTO/”Ik o idiote”… Moderatorja nuk përton t’iu kthehet komenteve fyese të...

Format trupore të Aulona Mustës ka qënë gjithmonë çështje për debat në rrjetet sociale, ku vetë moderatores i duhet të përballet dhe me komente...

Tragjedia në familje, gjejnë 12-vjeçarin të mbytur në lumin Valbona

Një tragjedi i ka ndodhur një familje në Valbonë. Eshtë gjetur në shtratin e lumit të Valbonës, në vendin e quajtur Ura e Dragobisë, trupi...

FOTO/Familjarët në aeroport, mbërrin në Shqipëri trupi i “Dëshmores së Atdheut”,...

“Në jetë të jetëve ti do të jesh me ne”. Ky është mesazhi që bashkë me titullin e dhënë “Dëshmore e atdheut” përjetëson kujtimin...

EMRI/Identifikohet trupi i dekompozuar që u gjet në Pukë

Autoritetet kanë identifikuar  trupin e dekompozuar që u gjet në afërsi të malit të Krrabit në rrethin e Pukës. Trupi i përket 49 vjeçarit Zek...