Tag: tradhti

VIDEO/I bie me gur makinës ku ndodhej burri me dashnoren, shihni...

Nuk janë të lehta momentet kur zbulohet një tradhti bashkëshorte apo sikurse dhe ajo në një lidhje të thjeshtë. Një moment i tillë është...

Pas 20 vitesh martesë, milioneri zbulon se djemtë nuk janë fëmijët...

Një milioner ka fituar dëmshpërblim  prej 250,000 dollarësh nga ish-gruaja e tij pasi e zbuloi tradhëtinë e saj për gati dy dekada, ndërkohë që...

Yllit të ‘Game of Thrones’ i zbulohet skandali, tradhtoi gruan...

Kit Harrington akuzohet se ka tradhtuar gruan e tij Rose Leslie. Në rolin e Jon Snow në serialin gjigand "Game of Thrones" Kit Harington mohoi...

Albani tradhëton sërish Çiljetën, publikohet videoja ku puthet me një vajzë

Një video që po qarkullon orët e fundit ngre dyshime të forta se kapiteni i Partizanit,Alban Hoxha po tradhëton këngëtaren Çiljeta Xhilaga. Ai është filmuar...

VIDEO/Mund t’i ndodhë çdo çifti para martesës, testi i besnikërisë zbulon...

Ky çift ishte gati për t'u martuar, por testi i tradhtësisë nuk kaloi me sukses. Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo...

E tradhëtoi gruan me shoqen e ngushtë të saj, ish e...

Ka përfunduar në burg, pas lidhjes jashtë martesore me shoqen e ngushtë të gruas së tij. Një  45 vjeçar nga Vora doli i humbur...

A ju tradhton partneri? 4 treguesit si ta kuptoni…

Keni pak kohë që dyshoni për besnikërinë e partnerit? Sjellja e tij ju ka ngjallur dyshime? Keni përshtypjen se po ju lë pas dore,...

Marrëveshja për detin/Tradhëti e lartë ndaj Shqipërisë, dënohet me KALBJE NË...

Nga Ylli Manjani Tradhëti e lartë ndaj Shqipërisë! ———— Me çmë panë sytë, harta e kufirit detar që Greqia dhe Qeveria jonë kanë rënë dakort është tradhëti...

HISTORI/Ja si e tradhëtova burrin tim pas 23 vitesh martesë me...

Një grua 44 vjeçare ka rrëfyer se e ka tradhtuar burrin e saj pas 23 vitesh martesë, me një djalë rreth të njëzetave duke...

VIDEO/ Kreu marrëdhënie seksuale me një grua të martuar, ja dënimi...

Një burrë që ka kryer marrëdhënie seksuale me një grua të martuar është dënuar në mënyrë mizore. Ai është lidhur në pemë me kokë poshtë...