Tag: Top channel

La ekranin e Top Channel për muzikën, moderatorja përlotet gjatë transmetimit

Ka qene nje moment jo i lehtër Fjoralba Ponarin largimi i saj nga Top Channel. Moderatorja simpatike e Top Channel nuk do te jete...

Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar...

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj "Shiko Kush Luan". Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e...

FOTO/Largimi në mes të sezonit nga Top Channel, Renato Mekolli...

Shef Renato Mekolli ka reaguar për here te parë ne rrjetet sociale, pasi nga Top Channel doli lajmi se ai u largua në mes...

VIDEO/Të trembur dhe në panik, momenti kur dy moderatorët ndiejnë tërmetin...

Pas tërmetit të fuqishëm, janë pasur me radhe lekundje, here te forta e të lehta të cilat kanë sjellë frikë tek qytetarët dhe jo...

Sherr me Blushin, zbulohet arsyeja pse u largua moderatori nga Top...

Prej ditësh në mediat online po qarkullon lajmi i largimit të Florian Agalliut nga Top Channel dhe nga emisioni “Në shtëpinë tonë”. Flori dhe bashkëshortja...

Konflikt me Ben Blushin, largohet nga Top Channel dhe moderatori i...

Një tjetër largim nga ekrani i Top- Channel, i një prej figurave me te spikatura për këto 2 vite. Bëhet fjalë për Florian Agalliun,...

Lulzim Basha akuzon ashpër TCH dhe Carlo Bollinon: Vjedhin me Edi...

Lideri i demokratëve Lulzim Basha ka sulmuar hapur këtë të dielë gjatë prezencës së tij në protestën e banorëve të Astirit, pronarin e medias...

FOTO/”Mendova kisha sulm në zemër”, Lori Hoxha tregon për problemet me...

Edhe pse ajo eshte trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha mbetet në fund të fundit një person si gjithë të tjerët, ku i duhet...

VIDEO/Sezoni i ri televiziv, Luana Vjollca publikon promon e emisionit

Luana Vjollca është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe kohet e fundit eshte bere aktive dhe me angazhimin e saj...

“Vuaj nga depresioni”, trashëgimtarja e Top Channel në momente të vështira:...

Një prej trashëgimtareve të Top Channel, Sara Hoxha, e cila është dhe bashkëshortja e Ledion Licos, prezantuesit të njohur, është shtatzënë në pritje të...