Tag: tentative vrasje

Sulmoi me granatë vëllezërit pas konfliktit, ndalohet i moshuari në Pogradec

Policia e Pogradecit ka arrestuar një të moshuar, pasi ka tentuar të vrasë me granatë dy vëllezër. Ngjarja ka ndodhur pas një sherri mes të...

10 ditë në arrati pas tentativës për vrasje, kapet dhunuesi i...

I ka ardhur fundi arratisë së një 43-vjeçari pasi tentoi të vrasë gruan e tij me thikë. Dhjetë ditë më pas, policia e Krujës...

Burg shqiptarit, tentoi të vrasë rumunin se e hoqi nga grupi...

Është dënuar me burg shqiptari i fundit i përfshirë në një sherr masiv mes shqiptarësh dhe rumunësh në Altopascio të Italisë. I dënuari shqiptar...

EMRI/Tentoi të vrasë me pushkë nipin, pranga xhaxhait në Mirditë

Policia e Mirditës ka vënë në pranga një 59-vjeçar pasi tentoi të vrasë me armë zjarri nipin e tij. Po ashtu në cilësinë e proves...

EMRAT & DETAJE/ Fushë Arrëz, tentativë “origjinale” vrasje, efektivi i zjarrfikëseve...

Fushë Arrëzi u trondit sot teksa një përplasje e qëllimshme mjetesh ndodhi në qendër të këtij qyteti. Sipas Policisë Vendore, Vladimir Topjana, me një mjet...

Prangoset 15 vjeçari durrsak që shkreu armën për të vrarë një...

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar mesditën e sotshme shtetasin  me iniciale S.Th. 15 vjeç.....

Arrestohet 22 vjeçari durrsak për vrasjen e mbetur në tentativë te...

Policia e Tiranës ka arrestuar një nga autorët e dyshuar të shpallur në kërkim për "Vrasje me paramendim e mbetur në tentativë, e kryer...