Tag: te rinj

Policia arreston 2 persona në Durrës, ja për çfarë akuzohen

2 shtetas janë arrestuar nga policia në Durrës për vepra të ndryshme penale. Operacioni i policise ka ardhur për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën...

VIDEO/Ndalojnë makinat dhe plas sherri, të rinjtë zihen me grushta me...

Një skenë e dhunshme eshte regjistruar në kryeqytet, me protagoniste disa te rinj, te cilet konfliktohen dhe dhunojnë njëri-tjetrin. Sipas një qytetari, i cili ka...

DETAJE/Nuk ndalen dy të rinjtë, sherri i dhunshëm në Tropojë vazhdon...

Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë në Tropojë, pasi kanë kundërshtuar me dhunë punonjësin e policisë. Arrestimi i tyre u bë pasi,...

FOTO/Gjimnazistë dhe studentë vijojnë të ndihmojnë non stop, Këlliçi: Mbrëmja na...

Vijojnë që qindra qytetarë të organizohen masivisht për të ofruar ndihma per te prekurit nga tërmetet. Së fundmi, kemi një iniciativë per t'u vlerësuar nga...

Sherr mes të rinjve në Vlorë, një vajzë 18-vjeçare humb ndjenjat

Një ngjarje e rende raportohet se ka ndodhur në Vlorë. Mësohet se disa të rinj kanë dhunuar barbarisht një të ri në zonën pranë...

“Mos ikni nga Shqipëria”, Mimi Kodheli moral të rinjve: Jashtë je...

Jemi në momentet kur vendi ynë ka kapluar në krizë, të rinj që largohen dhe që nuk kanë garanci per te ardhmen e tyre...

Lëviznin me “Ford”, policia i ndjek pas informatave, çfarë iu zbulua...

Policia ka vënë në pranga dy të rinj ditën e sotme pas informatave se transportonin drogë. Policia ben me dije se kishte marre informacione në...

Kapen 21 kg drogë në një banesë në Peqin, katër të...

Policia e Shtetit ka vijuar me operacionet e koduara, kur këtë herë, një i fundit i policisë së Peqinit i koduar "Progër" ka goditur...

Të rinjtë “kapen mat” duke shitur drogë pranë shkollave të kryeqytetit,...

Policia ka zhvilluar disa kontrolle me agjentë civilë dhe shërbime të hapura pranë shkollave të kryeqytetit, për parandalimin dhe goditjen e tentativës për shpërndarje...

“Protesta nuk ia doli dot”, Kryemadhi mesazh studentëve: Ju jeni e...

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI, ka një mesazh për të gjithë studentët të cilët sot nisin vitin akademik. Teksa ju kujton se për LSI,...