Tag: tatuazh

Transformohet Ilir Meta, pamja e publikuar sot habit

Një fotomontazh e shpërndarë në rrjetet sociale për Ilir Metën, eshte rishperndare edhe nga Presidenti i Republikës. Ne foton e montuar duket Ilir Meta me...

FOTO/Aurela gdhend në lëkurë emrat e dy vajzave të saj

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar së fundmi një foto të tatuazhit të saj të ri ku janë të  gdhendur  emrat e vajzave të saj. Artistja...

FOTO/Modelja e ‘Miss BumBum’ e çmendur pas Messit, bën tatuazh emrin...

Emri i LIONEL MESSI është gdhendur në historinë e Barcelonës, në trofe të panumërta dhe tani së fundmi dhe në fundshpinën e modeles super...